| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

" muj hodny utlocitny tatinek se na jejich metody nedokazal koukat a vzal me otamtud"

to je hezké ~:-D
můj tatínek moc útlocitný nebyl a navíc trpěl fixní ideou, že ze svých dcer vychová sportovně zaměřené děti, i kdyby nás to mělo stát život ~t~ já měla navíc tu smůlu, že ač starší sestra byla obézní dítě, byla mnohem víc nadaná než já, v té době hubená... ta nejmladší byla vyloženě šikovná a pružná... já měla ještě v 5 letech na kole pomocná kolečka, neuměla jsem plavat, mizerně jsem lyžovala, nešel mi ani líný tenis, natož badminton ~d~ byla jsem to nejnešikovnější dítě pod sluncem ~t~
tatínkova představa byla, že čím víc na mne bude řvát a nadávat mi, tím víc se budu snažit a tím lépe mi to půjde - kdo ví proč, jediné, čeho dosáhl byl můj pláč, ještě větší nervozita a občas jsem se zcela regulérně pozvracela... no nakonec jsem se naučila jezdit na kole sama, když u toho nebyl, stejně jako lyžovat, plavat na táboře, jen ten líný tenis ani badminton jsem nepřemohla... ~:-D a když jsme ve třetí třídě začali jezdit na plavání, s velkým překvapením jsem zjistila, že ani mí spolužáci neumí všichni plavat, stejně jako v 7. třídě, že neumí někteří lyžovat... jo a na tom kole taky neuměli všichni... škoda, že ani zjištění, že asi nebudu ta nejneschopnější na světě, mi na sebedůvěře nijak nepřidalo ~;)
(jinak tátu z ničeho dodatečně neviním, beru to tak, že dělal to nejlepší, co v té době uměl, opravdu věřil tomu, že to má smysl, nemínil mi nijak ubližovat... vlastně je mi ho někdy líto, nebyl připraven na dítě, jako jsem byla já ~;) a spíš to beru jako lekci pro sebe, když mám tendenci v něčem trochu víc tlačit na své děti :-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.