| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat ty snad tu diskuzi nečteš. ~a~ Já si nikoho nepodávám, to vypadá fakt jinak.

A už vůbec jsem já nehodnotila nic ohledně TaJ a ani jsem ji jedinkrát nezmínila. A nebudu ani hodnotit Bouřku.

Psala jsem o svém přístupu k pravidlům a jak bych se chovala, pokud bych nějaké pravidlo porušila. Prostě bych to přešla, jo porušili jsme pravidla, syn dostal vynadáno a hotovo. Víc bych se v tom nehrabala a nebyla naštvaná, co si to škola nebo učitel dovoluje.

Ale pokud někdo obrátí svou chybu v naštvání na školu takovým způsobem jako vrták v popsaném příkladu s voláním mobilem, tak není divu, že má opakovaně pocit, že se mu neustále děje nějaké příkoří (volná prafráze toho, co tu vrták psala několikrát). Problém je imho nedostatek náhledu na situaci a protože to není poprvé, tak jsem reagovala. Asi naivně, že to vrtákovi třeba pomůže. Ale jak to čtu, tak je to marné. ~d~

A když už tu používáš taková silná prohlášení o ubohosti, tak si zameť před vlastním prahem. Protože tu chrlíš jeden diskuzní faul za druhým. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.