| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dítě v 9. třídě bych už nepodezřívala, že je chudák v těžké situaci mezi školním řáem a rodičem :)
Dítě moc dobře ví, že je nějaký školní řád a nějaký postihy za jeho porušení, pokud má být mobil vypnutý a v tašce, což škola může ve svým školním řádu mít, pak si nevšimne volání a nevytáhne mobil a volat nebude

já jako rodič jsem psala SMS a po vyučování zavolala, jestli to četli, abych si ověřila, že se věci dějou tak, jak je potřeba, a když se to nepotkalo, tak smůla, svět se ale nezbořil

kdyby bylo něco opravdu nutně potřeba, není takový problém najít telefon nejen na sborovnu, ale taky třeba na ředitele a požádat o pomoc v nějaké fakt blbé situaci

Jestli učitel řval, nebo ne, to nevím, nebyla jsem u toho, každopádně přes hluk mohl jen obyčejně zvýšit hlas, aby ho dotyčný telefonista slyšel a přestal ho ignorovat

na žáka deváté třídy, v červnu, kdy na všechno kašlou, bych se při porušování školního řádu taky neusmívala, a to jsem tolerantní až moc a řvát ve škole považuju za blbost, ale taky není potřeba nechat si líbit od dětí všechno, a nakonec ani od rodičů, zrovna minulý týden jeden tatínek velmi nelibě nesl, že se nám nelíbí chování jeho syna, takovou snůšku vulgarit ve škole jsem dlouho nezažila, i to se stává

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.