| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Píšeš i o nás.

A to u nás jsou to hlavně hadry, nádobí, ložní prádlo, IT věci a nářadí a léky a lékařské zprávy. Jo a knihy. A to už přetéká všude, i v obýváku na kanapi, které zabarala manžrlka pro své věci, že se tam ráno obléká, aby nemusela rušit v ložnici (svého času jsem si stěžoval na vstávání 5:45, když já vstávám v 8:00+. Nemá je stejně kam dát, nemá policovou skříň atd.

V podstatě víme, co je třeba, vzít skříň po skříni a vyhazovat. A z části čekáme i na to, až se nám dcera odstěhuje jednak ze skříně v pokoji (má novou po odstěhování syna) a jednak vůbec. Ale jednak se k tomu přes série nemocí našich i tchánovců nemůžeme dostat, jednak jsme strašně utahaní (naše bio-věky jsou o cca 15 let hůř než kalendář) a když už, tak jsme strašně nerozhodní. Nikdo z nás dvou neumí posoudit, jestli je něco hezké, jak v tom vypadáme. Syndrom nedostatku z dětství i později (nekonfekční velikosti, kdy bylo třeba brát, co bylo) + vypadáme blbě i normálně.

Už jsem to i dělal, ale je to opravdu těžké, prošel jsem asi 10 triček a košil a vyhodil sotva tři.

Stejně tak po 30 letech manželství neumíme posoudit počet potřebných hrnců, papiňáků, plastových krabiček, nožů... Občas ty imho nejtupější a nejblbější schovávám do "rezervního" šuplete příborů. A někdo s nadšením koupí další.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.