| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na oboru co jsem vystudovala já je hodně lidí z různých sš, protože se na to člověk prostě musí připravit sám a být silně motivován. Takže jsem gympl půlku předmětů neřešila a dřela jsem bokem.

Ale kamarádka ze sš pedagogické naříkala, že tam byla aj nanic, takže pak neměly šanci dostat se na vš pedagogickou kvůli aj, ikdyž měly praxi. Tak hromadně odjížděly dělat au-pair. Tuhle neprovázanost s vš nepochopím.

Totéž strašná historka z nejmenovaného oboru na fildě, kde sš chudáka opakovaně nevzali, i když byl skvělý - má jen učňák, nebude mít všeobecný přehled (vím to od někoho z komise, kdo byl přehlasován). Doufám, že tito senioři už tam nesedí.

já zas chci, aby se ty 4 roky dětemi dařilo se zlepšovat v tom, v čem potřebují a aby jim škola ukázala svět okolo. Různé semináře, volitelné akce. Aby to byly zajímavě strávené 4 roky. Opravdu nepotřebuji, aby jim někdo předčítal vš skripta (zkušenost známých z onlinu na jednom pražském gymplu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.