| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vůbec si nedokážu vzpomenout, jestli jsme na gymplu přírodovědném v letech 1978-82 měli výtvarku nebo hudebku nebo výběr nebo obojí… prostě nevím. Jestli si vzpomenu kouknu doma na vysvědčení.
Měli jsme ZVOP (základy výroby a odborné přípravy) posléze rozdělený na ekonomku (s psaním na stroji), strojárnu a stavebnictví. Chtěla jsem to psaní na stroji, ale nevyšlo na mě, tak jsem stavebnicovala, a pak z toho i maturovala (matika, Čj, Rj, stavebnictví), a dodnes udivuji kamarády a kolegy svými znalostmi ~t~ (koneckonců ani při stavbě mého RD jsem při jednání s dodavatelem nebyla tak úplně mimo ~;) ).

Co se týká samých jedniček versus přijímačky bych to v případě zájmu o medicínu vyhodnotila během prváku, jestli se to dá nějak rozumně bez velkého učení (měla jsem vždycky pár dvojek bez učení, něco by se asi dalo snadno zjedničkovat, ale jestli všechno nevím – mám dojem, že šutry bych na 1 nedala, němčinu asi také ne – určitě ne snadno), a pokud by hrozilo, že to bude 4 roky dřina, nechala bych tu dřinu na dva měsíce před přijímačkama. Ale popravdě bych si nikdy nevybrala VŠ, na které se musí celou dobu fakt makat (medicína, práva, nebo jak studovala dcera japonštinu, by mě švihlo…), takže ta varianta se samými 1 není pro mě – evidentně zohledňuje tu schopnost iks let „jít za svým“.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.