| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo,Buřte, myslím, že to odhaduješ přesně a další to tu taky popsali tak,jak to je.Spousta hodin je nepovinně povinná a pokud není nepovinně povinná, třeba mají úterý až do večera, kdy těch akcí musí od primy zvládnout určitý počet za rok a na začátku mi to syn otráveně oznamoval a pak tam zůstával dobrovolně a nadšeně prostě každé úterý, protože ho to bavilo a chtěl.
Já v tom chodu na výkon prsty nemá, školy si děti vybírají samy a my už v tom roli moc nehrajeme, na rozdíl od matky v tom příspěvku my už synovi třeba vůbec nepomáhali, já spoustu věcí nevěděla. A nikdy jsem se třeba neptala, jestli něco dělá, učí se, má nějaký úkoly či co. Jsem spíš ta, co dětem říká,ať brzdí, občas něco neudělají, že přece nemusí mít pořád dobrý známky,ať jdou včas spát atd.Na rodičáku jsem,pravda, jedna z mála,která neví nikdy nic.
A pokud by dítě nebylo spokojený, dá se přece měnit, dneska je tolik možností.Ale zrovna v této škole, kterou uvádím, je těch nespokojených hodně málo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.