| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, jo Buřte, hlásím se do klubu:-). Souhlasím, podepisuju, s tím, že u mě se to ještě mísí s neschopností odhadnout reálně čas, kterého potřebuju na stejné činnosti čím dál víc. Minulý víkend jsem si na sobotu naplánovala mezi dopoledním bazénem s vnoučaty a patnáctou hodinou, kdy jsme měli vyzvednout MM příbuzné na nádru minimálně 3 hodiny. Chtěla jsem pracovat, brala bych i odpočinek ale vzhledem k tomu, že mrňata u nás spali (4 a 3 roky) nebyla jsem pořádně vyspaná, ráno jsme do bazénu dorazili v 10.15 místo v obvyklých devět a nebyli s námi tatínci, kteří by si je po bazénu rozebrali, než jsem je rozvezla a nakoupila, dorazila jsem domů 14.30. Takže tak akorát vybalit co potřebovalo do lednice. V tu ránu jsem si nadávala, že jsem nacpala obé do jednoho dne i když to vypadalo ve čtvrtek tak idylicky. Království za prázdný barák a postel s knížkou. V neděli dopo jsme trochu spočli, odpo oslava(z naší strany pasivní, byli jsme hosté) a dnes místo normálního dne totální blázinec z důvodu nenadálých onemocnění, to co jsem měla mít hotové v devět ráno jsem dodělávala teď:-(. Potřebovala bych víkend:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.