| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hodně v práci takový pátek sobota si dojdeš tak na oběd a vyčůrat. Pak doma lítačka kolem úklidu a teď zahrada. Nemám auto takže všude vlaky autobusy a to než od někam k něčemu doletis jsi ráda mám věčně věku štěstí na zpoždění a tím pádem letím jak Zátopek na další spoj. Onehdy jsem s dcerou zjistila, že nám nejede spoj museli jsme zvládnout 1.8 km na vlak měli jsme na to 20 min. No dali jsme to máme trénink 😀. Naštěstí to bylo z kopce dolů. Největší nervy byly na přechodu nechtěla nám pořád skočit zelená 😀😀. Teď jsem využila vlaheho počasí a volnou sobotu odpoledne vytáhla kolo to bylo tak bezva,že doufám že to zas vyjde. Pokud bude víc horko tak zakempim u rybníka. Tam naštěstí nikomu špeky nevadí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.