| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo ...Půlko, ale vrrták to tady prezentuje tak, že na vině je ředitel. Aspoň já to tak vnímám....

já nevím proč máš potřebu vše otáčet proti mě. Já nikde nenapsala že je ředitel něčím vinný ,prostě je v jeho pravomoci něco rozhodnout a to udělal a mé právo je s tím nesouhlasit- vím to a podle toho jsem k tomu zaujala stanovisko. Řekla jsem mu že s tím nesouhlasím, on si trval na svém , tak já prostě za těchto nových podmínek pracovat nejsem schopna, proto jsem podala výpověď- oba jsme využili svá práva a své možnosti . Kde vidíš problém? Ano vadí, mi že nevím co vše je za takovým rozhodnutím-jeho argumenty nedávají moc smysl, vadí mi i že si libuje v donášení a poslouchá donášeče, co často i lžou a tím on má zkreslený pohled na to co se děje ve škole, vadí mi že s námi nekomunikuje a nic o nás neví, všichni předchozí nás brali jako členy týmu a mohli jsme s nimi řešit cokoliv jsme potřebovali, ale jsem s tím smířená ,přizpůsobila jsem se tomu. Neví skoro nic ani o tom co jsem řešila ve škole jako rodič, šlo to mimo něj, neměl zájem do toho vstupovat. Je spousta věcí a situací za ty roky co je ve vedení, které ovlivňují mé pocity, mé reakce atd. ,ale toto tady ani nejde rozepsat aby se daly pochopit všechny souvislosti. Sama víš že je u nás spousta věcí špatně a i když v tomto špatně nějak funguju neznamená že je vše super.
A je jedno jestli mi změnil pracoviště, kolegy, pracovní dobu, pracovní náplň -to je důležité pro mě jestli ta změna je pro mě akceptovatelná nebo ne, proč v tom musíš hledat problém. Třeba kolegyni by to nevadilo, mě jo, taky už jsem slyšela co vyvádím, vždyť to přece zvládnu-je fajn jak spousta lidí ví co zvládnu a co ne, ale je pravda , že teď je zajímavé pozorovat jak se k tomu staví lidi v práci okolo mě, kdo mi vyjadřuje podporu a fandí mi, kdo se chce za mě postavit, kdo to neřeší , kdo naopak řeší- že bych ho tím ohrozila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.