| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na základě této debaty jsem se hluboce zamyslela nad reklamama a zjistila jsem, že je vlastně mám dost ráda. Teda ty televizní. Na PC a v rádiu je nevnímám nebo mě otravují, nemají ten správný náboj nebo zdržují, ale v televizi to je jiné kafe.
Televizní reklamy jsou součástí celého mého života - od pana Vajíčka, po obdivované reklamy na rakouském tv vysílání, po nezapomenutelné porevoluční.... Na některé reklamy vyloženě čekám a jsem smutná a ochuzená, když odejdou z vysílání (Vetchého Raňajky !!, Hoffmanův vánoční nácvik s důchodci,.. Nene já už ho vidím..., Až to budu natírat příště...Kde je můj smíšek...) Ráda se dívám na lidi, kteří v nich účinkují. Pro mě jsou reklamy prostě malá filmová díla, více či méně zdařilá. A ano, někdy i hudební, která si prozpěvuju ( potichu). Často vůbec nevnímám a nevím, na jaký výrobek reklama je, ale o to mi nejde. Nejde mi o zakoupení, ale o umělecký vjem.
Podle reklam si někdy organizuju čas a plánuju si, co budu dělat, až bude zrovna reklama. Někdy na reklamy i jen tak zírám, s vypnutým mozkem.
Ale fakt si nevybavuju jedinou věc, kterou bych kdy koupila na základě reklamy. Občas si řeknu, že bych si to asi měla koupit, ale nikdy nekoupím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.