| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pulko, saty celebrit jsou ted spis umeni navrharu, nez aby mely kraslit nositelku - mi pripada

Kate, manzelka Williama, chodi oblecena dost nenapadite, vzdycky nejaky ten hladky kabat nebo do hezkeho pocasi svetle saty + klobouk, holt klasicka anglicka moda...moc mne to nebavi, elegantni to je, materialy kvalitni, ale nic k divani

kdyz se dneska divam ma modely princezny Diany, tak mne strasne bavi, i kdyz to byla moda 80. let, vsechno prehnane, ramenni vycpavky, limce, kontrasty barev, uzky pas, nabrana sukne, vyrazne pasky, manzety, velky knofliky, takhle jsem se pokousela tvorit podle Burdy, je mi to blizke.....jeji odevy mi prijdou velmi napadite a rada se na ne divam, i kdyz jsou samozrejme poplatne dobe a mohou dneska pusobit smesne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.