| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Och, Kat, ďakujem, ale ja som si stále nie istá, či by som chcela byť učiteľkou... Jasne - malo by to svoje výhody (vačšie právomoci, hlavne teda ohladne programu detí, lepšia pracovná doba /menej hodín za viac peňazí/, ale - z pozície AP mám pocit, že sa možem k tým deťom viac, bližšie dostať.
Ráno učitelka píše dochádzku, či iné papierovačky, ja som zatiaľ s nimi, možeme sa hrať, vymýšľať toľko vecí...

Vonku, na zahrade - učitelky akoby stoja na stráži, nemám z nich pocit, že by si to užívali (možno len to povídanie si s kolegyňou, a ja to chápem) - ja zatiaľ možem lietať za (s) deťmi. Vždy niečo vymyslíme. Na záhrade nemáme dosť hracích prvkov, preto o to viac treba zapojiť fantáziu. Snáď denne im niečo prinesiem, a od toho sa potom odvíja hra (samozrejme nie všetci to potrebujú, ale máme deti, ktoré "neví coby", tak vždy mám v rezerve niečo neokukané, čo ich zaujme.

Obrovský úspech mali veľké šišky ktoré vlani manžel nazbieral v Chorvatsku. Chlapci si z toho spravili "dinosauří vajíčka" a nádherne, x dní (týždnov?) si s nimi hrali. Akurát že poptávka bola o dosť vyššia než nabídka... (nemáte niekto tie obr šišky a nepotrebujete ich?)

Alebo na záhrade máme ružu. Cestou do MŠ nazbieram opadané lupienky (nádherne voňajú), a cca 1/2 dievčat to miluje, a je zaujímavé, na čo všetko ich použijú.
Pekné, zaujímavé kamienky sú tiež výborné, akurát musím dávať bacha, aby neboli vačšie než je ok, alebo aby boli prospešné ku hre, a aby neboli použité k útokom ~t~

No ale, nejak som sa rozkecala, přitom som chcela napísať len to, že tým, že mám ako AP menšiu zodpovednosť za chod a bezpečnost triedy, tak mám o to vačší priestor sa k deťom bližšie dostať, a to ma strašne baví.
Uvidíme do budúcna...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.