| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže tu máme za sebou týden u vody:

Sarah Morgan-Léto v Paříži
(oddechovka, která Vás provede po Paříži)

Danielle Steel-Vzácné dary
(o třech nevděčných dcerách)- pochopte, něco jsem si na regálu odnést musela, když jsme měli na 2 měsíce adoptovat knihy, tohle na mě trochu zbylo~t~, ale nelituju

Mary Ellen Taylor-Dům v zátoce
(úžasná kniha, přečtete jedním dechem)

Mandy Baggot-Vánoce v Paříži(hned víte jak to dopadne,ale pokud si potřebujete ujasnit, že do Paříži na Advent vyrazíte, tak to je ta správná kniha, navíc když sněží, krásně to chladí při čtení~;))

Rhys Bowen-Panství Farleigh (čekáte červenou knihovnu, velký omyl, děj se odehrává na panství za války, maličko špionážní,ale četlo se to krásně)

Jenny Colgan-Léto s vůní čerstvého chleba (je to druhý díl, tak pozor§!!- první díl:Ostrov s vůní čerstvého chleba)- vracíme se do pekárny na přílivový ostrůvek

Danielle Steel-Dědictví krve
(jo tak to mě hodně bavilo, co lze nalézt , když děláte rodokmen, u té vody ani nevadilo, že současnost nic moc~:-D, děj z rodokmenu dokonalý)

Kim Michele Richardson-Knihovnice z Troublesome Creeku
(takže toto máte i s fotkama z té doby velké hospodářské krize, horskou část Kentucky objíždí pojízdné knihovnice, vyzábí jim z časopisů další knihy-výstřižkové knihy, navíc hlavní hrdinka trpí nemocí co má modrou kůži, takže jsem sice věděla,občas člověk narazí na článek, že tam ty lidé žili hodně, ale jak špatně se s nimi zacházelo jsem zjistila pořádně až nyní. Jo a poučila jsem se jak se používala namlouvací svíčka, vůbec jsem to neznala.)

Nina George-Krása noci
(no je to spíš takové zamyšlení, které stejně člověka nutí dočíst rychle do konce)

no a zase za pár dní~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.