| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sedmo,

Smrť sa volá Engelchen.. Tu jsem precetla ve osmicce na ZS. Asi to byla moje prvni uplne `´dospelacka´´ knizka. Vim, ze jsem mnela pocit, ze se mi otvira svet. A tusim jeste, ze jsem ji cetla ve slovenstine. Takze jsem ji pysne a naivne napsala do ctenarskeho deniku. Vim, ze jsem si rikala, ze je to o partyzanech, za to bych mohla mit plus body..

Byl z toho sileny poprask, mamka kvuli tomu musela jit do skoly a malem jsem nedostala doporuceni na stredni. Ja jsem vubec nechapala, co je spatne, ta cestinarka mi to taky nebyla schopna vysvetlit. Nakonec to dopadlo, ze je to kvuli tomu, ze ten autor emigroval.. Aha.. ~d~

Tak jsme se doma dohodli, at si ctu co chci akorat, at mamce predem ukazu co si zapisu do ctenareskeho deniku. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.