| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, zrovna ta recepční se může hodit, když je problém. Tedy, pokud je možné se jí dozvonit, je to O.K., my byly na podzim s kamrádkou v hotelu v Kašperských horách a tam vůbec nebyla v noci obsazená recepce a velká skupina, co měla v hotelu team building (a vypadali, že je to baví ~;)) pouštěla hudbu tak nahlas, že se chvěly stěny vibracemi od repráků. Šla jsem je tedy o půlnoci žádat o stišení sama (nejvíc mně šokovoalo, že u té hlasité hudby vůbec netančí, ale postávají ve skupinách se skleničkami v rukou kolem metr vysokých reprobeden a konverzují, tj. přeřvávají tu hudbu), koukali na mě velmi divně, co mi jako může vadit, ale trochu tedy hlasitost stáhli - asi na 5 minut ~n~ Zcela vážně jsem v zoufalství přemýšlela o volání policie (služebna byla hned vedle hotelu), nakonec jsem nějak přežila asi do dvou, když už zřejmě někteří z nich také chtěli spát ... Když jsem žádala druhý den na recepci, zda by bylo možné zamezit opakování této aktivity, strašně se omlouvali (a nabízeli stěhování do "královského apartmánu") a že prý jsem měla zavolat na nějaké číslo, které ovšem bylo velmi šikovně schováno, aby nikdo moc neotravoval ~;) Bohužel zrovna pro tyto případě (mimořádné akce v hotelu nebo třeba blízkém okolí) jsou recenze naprd. Jo a třeba ta moje kamarádka spala i při těch vibracích, všechno je relativní ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.