| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám kartičku do Dr.Maxe, drogerie Teta a Ikea Family. Těmto obchodům se podařilo mi je ve slabé chvilce (mojí) vnutit. Ani nevím na co je mám - asi díky nim je nějaká sleva.
Ostatním slevovým kartičkám a apkám jsem se ubránila.

Proč mi vadí ? Protože ze mě někdo tahá moje údaje, nevím proč bych měla kdekomu sdělovat všechno možné. Ne nedělám si iluze, že jsem utajená, ale když si můžu něco málo ošéfovat, tak si to chci ošéfovat, ať si je to třebas jen iluze.
A pak mi to vadí, protože je to další "zasírání" mýho mozku, života, peněženky, mobilu.
Nijak zásadně mi ale nevadí, prostě je jen nechci, nebaví mě , nepotřebuju je.


To nabízení kartiček a apek musí být pro prodavačky otravné. Takový neustálý kolovrat stejných otázek a odpovědí.

Obchodníci mě otravují neustálým nabízením, podbízením, požadavky na hodnocení, zasíláním emailů, letáků....Ještě, že se tu nemusí smlouvat. Ale nedávno mě jeden obchod potěšil, když mi popřál k svátku a jednou jsem za zakoupení zboží určité značky dostala Modré z nebe. TO bylo fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.