| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ropucho, nevím, jestli je to mnou konkrétně, ale vidím, že třeba pokladní v lidlu mě určitě vnímají, čas od času se třeba zeptá na děti (ráno chodí se mnou, když jdu sama, postřehne to), nebo něco prohodí... stejně jako tu potvrzují i jiní - pokladní si pamatuje, že "lidl plus nemáme, nechceme a možná někdy" ~d~
jde totiž už i jen o to, že každý vyzařuje nějakou energii a ta ovlivňuje i druhé... třeba já z 90% nenatrefím na nepříjemnou pokladní, buď jsou vyloženě milé nebo alespoň neutrální, ovšem třeba švagr tvrdí, že z 90% jsou to nepříjemné osoby a sestra to potvrzuje, k němu jsou prostě nepříjemné (a ona raději chodí nakoupit sama, než s ním) - zásadní rozdíl mezi námi je, že já k nim přistupuju rovnou jako k člověku, on jako k podřadné obsluze - nevyvolá konflikt, neřekne nic zlého, vlastně jen pozdraví, ale ta mimika, gestika, to mírné opovržení - je z něj prostě cítit a podle toho na něj reagují ~d~ a vidím to i třeba v hospodě u obsluhy, jak se ke mně (nebo k manželovi) chová číšník jinak než k němu a to hned od prvních okamžiků...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.