| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso, tak od doby kdy mě naši neživili jsem rozhodně nehlásila kam kde a s kým jdu, za nás mobily nebyly a v pubertě doma kecal kde kdo, aby byli rodiče spokojeni a pustili nás někam kam jsme chtěli, někdy i neúmyslně, když původní plán se změnil v průběhu dne či večera. Ani dnes si s rodiči neříkáme kdo kdy kam jde, když si představím že chceme zajet na výlet a oznámím to doma synovi, pak dospělé dceři co bydlí jinde, pak našim a pak ještě tchýni , po příjezdu na místo znovu všem zpráva hurá dojeli jsme, po návratu večer domů taktéž. S našima se vidíme občas, něco málo si řekneme, ale určitě nevím do podrobností vše co kdy kde dělali, stejně jako to oni neví o nás-no taky vědět to o dětech, jejich partnerech a i vnoučatech ,tak neřeší nic jiného než program dne každého z nás. Moje dospělé dítě mi něco říká, něco ne- nechávám to na ni, ale má toho dost takže v období kdy na mě vychrlila své plány-typu v pondělí jedu do školy a a pak večer do práce A do města K , v úterý mám noční šichtu v práci B a ve středu taky, ve čtvrtek chci jet za kamarádkou, v pátek se musím učit, v sobotu a neděli jsem zase v práci, v pondělí máme akci se školou, v úterý jdu ráno k doktorce a večer do práce A do města H (práce na dohodu v různých městech) ..... a takto mi řekla třeba na 3 týdny dopředu, tak jsem stejně polovinu zapomněla a pak brblala na co mi to říká když si to nepamatuju ~t~ . zrušili jsme i to že hlásila že v pořádku dojela, když řídila někam dál, protože se často vracívala v noci, nebo nad ránem a když mě vzbudila zprávou tak jsem pak nemohla zpátky usnout.
Nesnášela jsem když mě doma omezovali a že do určitého věku to bylo dost hodně omezení, tak hned jak to šlo jsem chtěla být samostatná, moje děti měly větší volnost a mám pocit že díky tomu nemají takovou touhu rebelovat proti nařízením jako jsem měla já. Ale dokud bydlí doma ,chci vědět kdy kdo bude doma, kvůli provozním věcem , u nedospělých dětí musí hlásit kam mají v plánu jít a když se zpozdí tak se ozvat, ale dospělé samo žijící dítě už nekontroluju

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.