| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme v domácnosti digitální teploměr, je v cestovní lékarničce. Vozím na různý dovolený, nechala jsem jí na chatě. Nepotřebovali jsme ho určitě několik let, tak mě nenapadlo ho vyndat a vzít domů. V noci jsem se dotkla manžela a málem jsem se spálila, tak jsem se rozhodla ho změřit. Vytáhla jsem starý rtuťový, byl rozbitý, tak nový z lékárny, který jsem koupila okolo covidu. Naměřila jsem 39,9, myslela jsem,že mě šálí zrak a chtěla teploměr sklepat. A ono to nešlo, nijak, ani pomocí toho sklepávače co s tím prodávaj. Kdyby nebyly 2 ráno, odnesla bych ho ho lékárny, ať mi to předvedou. Pak jsem ho chtěla rozšlapat, nakonec jsem zagooglila. Našla jsem radu, která prý jako jediná funguje a ano funguje. Vložit teploměr do ponožky a točit s ní. Vložila jsem teploměr se čtyřicítkou a vytáhla šestatřicítku (kdyby tak šlo i hubnutí). Jak jsem byla rozespalá a zpitomělá tou situací, nenapadlo mě vzít čistou a použila jsem ponožku, kterou jsem sundala z nohy. Kdyby to někdo viděl, řekne si, že provozuju nějaký rituál.
Jak je možné, že dneska vyrábějí a prodávají něco, co aby fungovalo musí se točit v ponožce?
Nebo znáte jiný způsob jak sklepat nertuťový teploměr? Na internetech jsem jiný funkční návod nenašla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.