| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to mám tak, že Barbie mi byla vždycky k smíchu i k pláči. Nikdy jsem po ní netoužila, přišla mi trapná a nepřirozená. Takže vůbec netuším, proč bych na ní měla chodit do kina.
Jediná Barbie se mi líbila v diskopísni od skupiny Aqua.

Oppenheimer by mě zajímal, příběh znám, ale na film bych koukla. Jenže určitě ne v kině. Jak jste psaly - v kině je strašnej řev, je tam horko nebo zima, lidi, co mě rušeji nebo prázdno. Takže si počkám, až mi to někdy budou dávat doma.

Takže jak jsem si na základě této diskuze zjistila, zase nebudu in. Neboť bych musela jít na obě tyto filmové premiéry najednou. Protože to in je a dokonce se to nějak jmenuje - Barbenheimer. Ale jsem alespoň in v tom, že jsem se proti Barbie vyhranila a tudíž je jasné, do které filmopremiérové intelektuální skupiny patřím.~y~

Come on Barbie, let´s go party , oh oh oh

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.