| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak se tu vraťte do Sexu - téma Jak často se žena v životě setká s úchylem. Je toho dost a dost.

Mě osobně osahával otčím v mezinoží, když jsem spala a máma nebyla doma. Ale bylo to jen jednou a jinak to byl fajn chlap. A třeba se mi to jen zdálo.

Pak mi jednou jel po stehně ve vlaku nějaký chlap. Dala jsem mu pěstí a utekla. Chudák, přecitlivělá puritánka jsem byla. "Kráva" k tomu, mi řekl.

V bytovce byl starý pán, který se pravidelně ukájel ve sklepních prostorách a cákal mi tam semeno, když jsem vytírala. No vytřela jsem i to.

Kolega má neustálé trapné sexuální narážky, otírá se, dehonestující poznámky na vzhled...A myslí si, jak na to my kolegyně čekáme a jsme mu za to vděčné.

Spolužák do mě jednou tak dlouho hučel, při čekání na noční vlak, až jsem se nechala ukecat k intimnímu kontaktu, i když jsem fakt nechtěla. Já vím, moje chyba.

Mého muže osahával v dětství pedofilní úchyl v nějaké tlačenici.

A všechny tyto úchylárny mají k tomu ještě spoustu dalších okolností a nuancí, takže ne, neřešila jsem je.
Myslím, že sexuální násilí je mnohem, mnohem víc rozšířené, než si kdokoliv dokáže představit. A musí se změnit zejména postoj společnosti k jejich vnímání a to, že si je nikdo nemá nechat líbit a že v tom bude mít od té společnosti podporu. Ne zlehčování, zesměšnění či odsouzení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.