| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magrato, co by se stalo, kdyby sesrozvedla?
SJM na pul, odstehovat se na ať se starají oni? Vsak by si to mohli zkusit.
Ty by sis finančně i psychicky pomohla. Pan Magrat si se svou rodinkou může dojit do sklenarstvi a nechat si je zasklít.
Beztak to stálo už tenkrát za houby.
Tak at mají alespoň důvod.
Myslim, že bych se zbytečně nevysilovala kvuli němu. Je to človek o kterého jsi davno nestala a děláš to jen z povinnosti.

Pokud se nechceš totálně zhroutit, tak:
1. Prestala bych vsem posluhovat včetně dětí - vypiš povinnosti a 1-2x v tydnu probirejte, co je potreba delat. Oni to zvladnou, neboj. Moje kamaradka, co mela mamu alkoholičku platila od 13.let složenky.
2. Do péče o pana Magratu bych zapojila příbuzné. A to stylem: toho a toho dne má důležitou schuzku u lékaře, jestli ho tam neodvezete vy, tak já nemuzu. A prostě: nebude mit leky, rehabilitaci, kontrolu, zhorší se. Možná trosku vydírání, ze to stojí na nich.
3. Nevím tedy aktuálně v jakém stavu je manžel, ale někdy mám trosku pocit, že chlapům to posluhovani vyhovuje. Zkusit co nejvic zapojit i když mysliš ze to nedá, casto to dají když prestane servis. Pokud máš pocit, že sebeobsluha a péče se neobejde o někoho dalsiho, zažádat o ústav, LDN, DD.

Ale s tou situací co máš bych se rozvedla. Myslim, že tě psychicky i drti, že on pro tebe leta nehnul prstem a ty mu tady teď obetujes mládí a zdraví. Jestli se mýlím, tak se omlouvám a můj prispevek ignoruj. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.