| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gabor Maté : V říši hladových duchů
moc zajímavé o závislostech , fungování mozku

Petra Procházková : Aluminiová královna
rozhovory s ženami, které po rusko čečenské válce žily v troskách v Čečně. Tato válka už je roky minulostí, a máme tu větší a bližší válku.
četla jsem to vícekrát, jednou za čas sáhnu a přečtu si příběh některé z žen

David Eddings : Zářící
fantasy, součást ságy Elenium a Tamuli. Čtenářům fantasy často vadí Eddingsův styl, kdy se pořád hodně mluví , diskutuje, a akce meče je zřídkavější. Já mám ráda právě ty dialogy :-)

Liou Čen-jün : Kdopak se tu baví
skvělé, přečteno za jeden večer. Román ze současné Číny, postavy z prostředí vysokých úředníků i lidí z vesnice, všichni jsou nakonec vztažení do jednoho víru událostí, všude korupce, nevymahatelnost práva, a minulost, která nečekaně doběhne každého.

Saša Uhlová : Hrdinové kapitalistické práce v Evropě.
Vlastně pokračování první knihy , tentokrát autorka našla horší práce v zahraničí, práce, kde často pracují hlavně cizinci. Pracovala na zemědělské farmě v Německu ( kde byly samé Polky ), v hotelu v Irsku ( kde měla hlavně slovenské kolegy ) a jako pečovatelka o seniory ve Francii. Nejvíc na mě zapůsobila situace na německé farmě. Způsob života, kterým tam žijí třeba celé roky ženy z Polska, velkou část života bez rodin, dřina od rána do nevímkdy. Kolik lidí takhle asi žije v Evropě , taková neviditelná masa, která nám krájí zeleninu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.