| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, ja uz byla vetsi. Bylo mi tak devet, deset. Jako mala jsem byvala na vsi a vsude byla zviratka, kocicky, psi, drubez. Pak jsem byla v 1+1 v Praze s babi a dedou a pozdeji s nasima v panelaku - bez zvirat. Moc moc jsem chtela psa. Tak jsem siho vymyslela. Nakonec mi dali vybrat, jestli sourozenec, nebo pes ~k~, vybrala jsem psa. Za pul roku prisel bracha ~k~.
Psa jsem si mohla poridit na zahradu do domku, kam jsme se prestehovali, ale to uz mi bylo 14. Mela jsem ho vylozene na starost (a k tomu brachu a jeste malou sestru)…
Nase deti vyrustaly obklopeni zvirenou, kozisky zviratek maji vlastne porad k dispozici. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.