| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, jak to děláte, abyste byly po celý den upravené (a, ehm, krásné ;-) ) - po celý běžný pracovní den, který zahrnuje ranní shon, dopravu MHD, práci, nákupy a jiné pochůzky ...?

Dávám téma do kosmetiky, ale není to jen o tom. Jde o to, že se ráno doma "načančám", obleču, nahodím batoh či jiné zavazadlo (těžké, ptž s notebookem) a vyrážím na (45 min) cestu do práce. Po příchodu lehce upravím a je to OK cca do oběda. Po obědě (a úplně nejhorší to je, pokud si dám teplé jídlo), mám makeup rozteklý, celá se lesknu, linky a řasenku rozmazané a ideální by bylo to celé smýt a nalíčit znovu. A co je s tím za problém? Zaprvně bych musela mít asi celou dvojí sadu šminek (nebo to tahat celé s sebou?) a to je odličovač, krém, makeup, pudr, tvářenka, linky, řasenka ..., za druhé to chvilku trvá (15 min?) a na toaletě není tak úplné soukromí ... Děláte to někdo?

(a to ani nemluvím o zdravější variantě urazit část cesty pěšky, tzn v něčem sportovnějším, to bych se musela i převlékat a přezouvat, a jak bych dopravovala do práce to slušnější oblečení ...?)

Pracuju v kanceláři, ale klienty nepotkávám, tzn. jde spíš o můj dobrý pocit. Ráda bych byla za dámu v sukni a na podpatcích ... ale nějak mi to pořád nejde sladit.

P.S.: těm, co neřeší a jsou spokojené bez líčení a podpatků to upřímně přeju, docela závidím, ale není to pro mě cesta. Zatím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.