| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedá mi to, musím se ozvat. Souhlasím, mám to stejně- procházíme rozvodem, respektive momentálně čekáme na to, až advokátka hodí dohody na papír.
Ex se chová jako ublížený fracek. Snaží se mi vší silou osladit, že jsem si dovolila se s ním rozejít (poté co mě roky v podstatě doma ignoroval). Nemluví se mnou, komunikace ohledne organizačních věcí kolem dětí výhradně přes WA, odjíždí z domu kdykoliv třeba na týden bez toho aby to řekl dětem, teď začal dělat problémy s placením dohodnuté částky na provoz. Bohužel spolu stále bydlíme, protože odmítal najít si bydlení (dohoda je že se budeme střídat u dětí, které zůstanou doma). Je to psychicky náročné, on si nejspíš myslí, jaký je drsňák a jak mi to nandal, ale já jen zírám, že mu nedochází, jak je trapný.
Přeju zakladatelce hodně síly, víš co chceš a proč, neustupuj. Děláš to dobře, dětem klidně řekni, že nevíš, proč se táta chová takto, však je to pravda. Děti si to přeberou a ex o svém vztahu s dětmi rozhoduje svým chováním sám, nejsi za něj zodpovědná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.