| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednou , už je to celkem dávno, tady u nás v Albertu při nějakém mystery shoppingu nějaké prodavačce utekl vozík s nenamarkovanou položkou a všem prodavačkám vedení obchodu sebralo židle, že budou stát, když jsou líné se zvednout a prohlídnout vozík, jestli zákazník vyložil na pás všechno. Moje oblíbená prodavačka, už si v půlce dne stěžovala, že ji z toho stání bolí záda.
Okamžitě, jak jsem došla domů, napsala jsem vyšším šaržím v Albertu, že mne ti jako zákazníka uráží, když prodavačky kvůli tomu, aby mi namarkovaly nákup, mají takový diskomfort a že se jako zákazník cítím dobře jen v takovém obchodě, kde se cítí dobře personál. Nevím, jestli to pomohlo nebo ne, ale druhej den byly židle zpátky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.