| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jelikož se blíží dlouhý víkend, tady máte inspiraci:

Danielle Steel-Pegas (něco malého do kabelky)
úžasná kniha odehrávající se těsně před válkou a během ní po ní. Hlavním motivem je , že rodina židů musí opustit zámek a utéci do USA. A co tam bude dělat? no přečtete si to:-)

Lisa Kleypas
-Duhová ulice 1. díl
-Jezero snů 2. díl
nečekejte nic víc, než, že si krásně počtete a bude Vám s těmi knihami dobře. a hlavně mě to poučilo , že u Seattle jsou nějaké ostrovy, nějak jsem špatně vzdělaná v zeměpise. No měla jsem ho naposledy na Zš.

Danielle Steel-Marnotratný syn
je to malé do kabelky, děj je více než podivný, člověk asi opravdu netuší koho má za příbuzné, a konec byl fakt šokující. Četlo se to dobře.

Liz Fenwick-Návrat do Cornwallu
důkladné seznámení s vojenskou základnou v Dorsetu a okolnosti toho co se dělo 28.4.1944(doufám, že brzy odtajní zbytek těchto dějin, třeba to už nebude třeba dál tajit, 70let je až až)

Ruth Kvarnström-Jones-Pekárna svatebních koláčků 3. díl
(přišel mi takový nejslabší) Ale zase se člověk důkladně seznámí s tím jak se mají lidé s nedonošenýma miminkama.

Steve Berry
Benátská zrada )asi nejvíc od čeho nebude chtít člověk odejít a nebude mít na nic čas)
Templářské dědictví
Pařížská pomsta
Jantarová komnata
(asi netřeba nic psát, to se čte dobře pokaždé)

Frederick Forsyth-Seznam smrti (trochu špiónů)

Hervé Le Tellier-Anomálie
nesouhlasím ani s jedním žánrem co je napsaný na přebalu knihy, rozhdobně to donutí se zamyslet

Rafel Nadal-Prokletý rod Palmisanů
začíná to 1. světovou válkou a končí skoro na konci druhé, no pořád mám o té generace co zažila obě ty války pocit, že jako by ani pořádně neměli normální život, že znali jen válku, je mi jich líto

Susan Lewis-O minutu později
jak se čeká na náhradní orgán a to srdce, po tom co v 27letech dostanete infarkt. Úžasně napsané.

Colin Falconer-Nezničitelná
prý podle skutečné události, rozhodně působivá

Lisa Anselmo-Život v Paříži, můj splněný sen
je třeba si plnit sny, přesto, že Vám rodina nepřeje

Hannah Howell-Polibek dobyvatele
no aspoň se to dobře vejde do kabelky, žádný poučrní, jen oddychovka

Václav Cílek-Co se děje se světem?
to se nedá číst najednou, takže po kouskách se prokoušete, nebudete mít deprese v kuse

Sarah Sprinz-Akademie Dunbridge 1. kdekoliv
to mi doporučila kamarádky dcera, že se to dobře čte, jo čte.

Kristin Harmel-Sladké zapomínání
podle obalu, by člověk řekl romance,ale kdepak opět: židé, holokaust, Paříž

Hartwig Hausdorf-Ne z tohoto světa
útlá kniha , do kabelky,Záhadné artefakty a objevy, pořád čekám, kdy se přesně příjde na to kdo před miliony let to vyrobil a co se s ním stalo

Cynthia Harrod-Eagles-Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly
první díl ze série

Jennifer Robson-Měsíční svit nad Paříží
Konec první světové války zamíchal mnoha osudy, hlavní hrdinka míří z Anglie do Francie na akademii, kde se učí malovat. Jo velmi zajímavé, pro někoho to bude možná nudné, ale od toho ty knihy jsou různé , že.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.