| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, právě řešíme s přítelem finance ohledně domácnosti. Situace je v našem případě trochu složitější, proto si s tím nevím moc rady.Já mám z předchozího vztahu dvě děti (13 a 15 let). Přítel je bezdětný. Jsme spolu rok a půl. Oficiálně spolu nebydlíme- přítel se zatím k nám nechce přestěhovat. Bydlí ode mě cca 30km ve svém bytě. V místě bysliště má i zaměstnání, takže za mnou dojíždí. Momentálně je u sebe dva dny v týdnu a u mě zbytek. Chce přispívat na domácnost. Pořádal mě, abych si určila jakou částkou má přispívat, ale já vůbec nevím, o kolik si říct, aby to bylo pro obě strany adekvátní ~d~
Přítel ve svém bytě platí nájem 8000. Projede cca 2000 měsíčně za cestu ke mně. Já mám nový dům s hypotékou 14 tis. plus poplatky 6 tis.(elektrika, voda, internet). Za jídlo dáme asi 13tisíc. Alimenty od otce dětí 8tis.
Platy máme s přítelem přibližně stejné.
Prosím o vaše názory na jaké částce se s přítelem domluvit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.