| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dům je tvůj a přepisovat ho na něj nebudeš. Takže hypo se ho netýká, to je tvůj výdaj. Stejně jako výživné na tvoje děti, to jsou peníze dětí. Tebe se netýká nájem jeho bytu ani výdaje na jeho dojíždění. To jsou částky, které v tom rozpočtu vůbec nezohledňujte. Zbývají energie a nákupy. Fern správně napsala, že je rozdíl, jestli je v jídle skromný a v podstatě jí to co vy, nebo je to gurmán a vyžaduje denně maso nebo nějaké speciality. Jestli se rochní ve vaně, nebo dá rychlou sprchu. Jestli je pro tebe péče o něj "práce navíc" nebo je jeho přítomnost u vás pro tebe úleva. Tohle hraje velkou roli. Konkrétní sumu si musíš určit sama, my tě jen navedeme jak na to ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.