| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stáňo jsem za rodinu moc ráda a ráda si "odpracuji" aby to fungovalo i dál. Máme štěstí dostatečného prostoru v domě i na zahradě, tří vlastních a jednoho "nejstaršího, nikoli prvorozeného" dítěte, všichni dnešnímu trendu navzdory s protějšky, ve dvou případech i s dětmi. K tomu kdysi dávno rozvedené rodiče, kteří dnes jezdí i se svými novými partnery všichni společně na dovolenou a rodinné oslavy (nejraději k nám:-)), díky tomu něco nevlastních sourozenců. Pak ještě vlastní sourozenci a nějací bratranci a sestřenice se kterými manžel vyrůstal - prostě jen celkem úzká rodina je v našem podání skoro 50 lidí:-)).
Dovolená je taková zamotaná, změnily se nám trochu podmínky při vydělávání peněz. Neudrželi jsme úplně pocovidovou svobodu a odjet na 3 týdny najednou jeví se nemožným. Plus se objevil nový klient, díky výdajům za nový kotel a plánu na nějaké další investice docela vítaný, ale načasování je na prd:-(. Dost zdravotní stav, jak manželův, tak tchýnin úraz. Domluvená dovolená byla na druhé straně Evropy, měli jsme jet autem a jedni mladí letět - kombinace malých dětí, hodně věcí, auta k dispozici tam. Je ve hře ještě nějaký týdenní pobyt kamkoli, ale já se strašně těšila do hor kousek od moře s alespoň 14 dny čistého pobytu, hrozně dlouho mi trvá, než vypnu, na prvních pár dní navíc většinou onemocním. Takže nic tragického, souhra spousty maličkostí, ale ráda jsem dnes utekla k plánování příjemných věcí:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.