| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, jasně, že prožíváme. Třeba dovolenou si vždycky náramně užijeme. Dneska jsem se tetelila blahem celé dopoledne, kdy jsem courala asi 3 hodiny po Vyšehradě, kde nebyl téměř nikdo, bylo tam nádherně, mimo jiné taky spousta kaštanů, kterých jsem donesla domů asi dvě kila:-). Nebo si vždycky ohromně užiju nějaký výlet, nebo když si třeba zajedu sama do Panenského Týnce a tam vstřebávám energii...nebo teď se o víkendu těším na setkání lokomotiv zvaných Bardotka, kam jedu se synem, jsou to moje fakt oblíbené stroje, jsou krásné a mají krásný zvuk...je fakt, že spíš si fakt užívám takové malé drobnosti, třeba když nám přijde na zahradu "náš" venkovní kocourek, který je plachý, ale zvyknul si k nám chodit na jídlo, má u nás mističky...pohladit se nenechá, ale mám radost i když přijde na pár desítek centimetrů...a včera na mě poprvé zamňoukal...je krásný, černý, svítivě žluté oči...
To, že mě něco nebere, neznamená, že si to neužijeme, třeba oslavy prostě probíhají v duchu klidného setkání úzké rodiny, uděláme si dobré jídlo (často třeba kachnu s červeným zelím), upečeme dort, popovídáme si, předáme dárky. Nemáme rádi nějaké velké halasné oslavy, kde se víc pije, je tam hodně lidí apod.
Stejně tak mě dokážou některé věci i naštvat, ale těch je podstatně míň, často si totiž řeknu, že mi ta věc nestojí za to, abych se kvůli ní rozčilovala, nebo stresovala. Buď to jde nějak vyřešit, tak se o to pokusím a nebo nejde a když vím, že s tím nic moc neudělám, tak se tím zbytečně nestresuju, ono to vždycky nějak dopadne.
Takže jo, i my prožíváme různé emoce:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.