| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

1) Zpívala jsem, hlavně na uspání (doma nebo i venku při procházce s kočárkem, když nebyl nikdo kolem) nebo na výletech, aby to ubíhalo
2) Společně všichni 4 jsme asi nezpívali nikdy, v mé původní rodině taky ne, zpívala mi hlavně babička (myslím, že falešně, ale já to nepoznala) a trochu i mamka.
3) Teď už si nahlas nezpívám snad vůbec, dřív občas, když jsem byla sama, třeba u úklidu. Kdysi jsem si zpívala u něčeho, co jsem si pouštěla z kazeťáku do sluchátek a z vedlejší místnosti mi do pokoje vtrhla kamarádka, že prý co mi je ~:-D Teď už nemám ani vůbec příležitost zpívat někde společně, to mám ráda, hlavně, když je hodně lidí a já se ztratím.
4)No, asi kdybych věděla, že zpívám dobře, tak bych zpívala víc, nejspíš
5) Došlo mi to v 5. třídě, když jsem dostala dvojku ze zpěvu (na 1. stupni měli asi všichni vždycky jedničku, na 2. už se dávaly i dvojky a když byl někdo úplně o takt jinde než klavír, tak teda dostal trojku), i dřív se mi to asi někdo snažil sdělit, ale já byla dost sebevědomá, došlo mi to až zpětně. Já byla dokonce 2. na "pěvecké soutěži" - byla to tuším vánoční besídka a soutěž spočívala v tom, že každý měl zazpívat kousek jakékoliv písničky, každá další musela být jiná a kdo už si na nic nevzpomněl, tak vypadl - já znala písniček fakt hodně, a sice tam proběhly nějaké poznámky o originální melodii, ale na výsledek to nemělo vliv ~;) S druhým místem jsem byla nejdřív spokojená, ale pak jsem si vzpomněla ještě na dalších několik písniček a byla jsem na sebe naštvaná :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.