| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, když ono je to těžký, já mám pedagogický vzdělání a opravdu nikdo nás nikdy neučil, jak zvládat chování dětí, jak zvládat kolektiv, jak zvládat výchovu, jakýkoliv potíže výchovnýho druhu, nikdy nikdo. A moji kolegové prošli studiem většinou ve stejné době, většině z nás je 40-50, takže jsme studovali těsně po revoluci
já jsem třeba o ADHD slyšela poprvé až ve svým prvním zaměstnání, o dyslexii ještě mnohem později, na vš ani slovo
takže kdo není samouk, tak to prostě neměl kde pobrat. Samozřejmě existují školení, ale jak se říká, starýho psa novým kouskům naučit je těžký

Dnes už z vš vychází učitelé s úplně jiným přístupem, vidím to na těch mladých, je to super, mám z toho radost a strašně moc je podporuju, učím se od nich občas taky, oni to sice neumí použít, ale ten nápad tam je, takže je super dávat dohromady jejich vzdělání a naše zkušenosti

no a do toho přijde neučitel, který má pedagogický minimum, je mu skoro 60 a člověk aby ho učil učit :)

je to fakt hodně různorodý ve školách, takže i pokud někdo z mých kolegů řekl, že by někdo potřeboval pár výchovných, je to jednotlivec, určitě to už není většina

stejně tak nejsou bezvadní všichni policajti, ani učitelé nemůžou být všichni dobří, bohužel

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.