| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sendero, jak já ji poznala (učila i moje dítě), tak ona to v sobě má srovnané spíš tak, že "vždycky odsud můžu odejít a jít dělat jinde něco jinýho - nezpronevěřím se ale svým zásadám". Když mi tady napsaly, že ona tohle učinila nelegálně, fakt jsem pocítila obdiv.~d~

Viděla jsem takové rozhodnutí u chlapů, taky u mého manžela. Obdivuju to. Já jako laik, mimo učitelský svět si to můžu dovolit.

Ta učitelka zajisté chtěla v první řadě ochránit holky, které ten kluk napadal.~d~ V první řadě myslela na ně a na jejich bezpečí. Vědělo se, že to dělá proto, že jeho táta doje tluče jeho mámu.~7~ Xkrát tam zasahovala policie.

Ve druhé řadě byl potom ten agresívní kluk a jeho bezpečí. V podstatě od katedry do jeho místnosti stále částečně viděla, pokud chodila mezi dětmi, tak už ho v zorném poli neměla~d~. Tihle kluci, co ubližují výhradně holkám, sobě neublíží, jsou to vlastně srabi. Jako jeho zmršenej~:( táta.~d~ Mmch s těma lidma jsme sousedili - ta situace je tam zřejmě v klidu, kluk si prošel kolečko s odborníky, co já vím, co má uvnitř, ale zdá se to všechno v pohodě~d~ Jeho tátu nesnáším dál, nejsem schopná ho sama od sebe pozdravit, leží mi v žaludku, je to lidskej parchant.

OT: přestěhovali jsme se, a co si myslíte, že se děje o patro nad námi - domácí násilí, aspoň tentokrát bez dětí, domlouvám se se sousedy, jak postupovat.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.