| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sedmi, zlomit nohu si můžeš i na procházce v parku. Podle mého je riskantní, aby někdo, kdo dosud nelyžoval, nebo s tím skončil ve dvaceti, se do toho ve vysokém věku vrhal, obzvlášť pokud nemá kondici a svaly ani z jiné aktivity. Ale kdo lyžuje (a podobné aktivity) průběžně, pak 55 let fakt není žádný věk, kdy by měl zrovna končit. Někdo už se necítí a končí, někdo lyžuje do osmdesáti (bohužel tedy myslím zrovna loni takhle jeden osmdesátník přišel o život - ovšem ne svou chybou nebo slabostí, srazil ho mladý zdatný debil). Já jsem tedy možná ty řeči o riziku sportu ve vyšším věku vlastně začala, ale to mělo být v tom smyslu, že mé 4 cyklovýlety za rok nebo hodina na in-linech 2x za měsíc mi sice udělají radost, ale kondici mi nezlepší (o čemž je toto téma), to spíš riskuju zhoršení, kdybych se rozmlátila. Ale nemyslela jsem to tak, že s tím míním končit, třeba možná naopak i časem zvýším "počet opakování" (třeba na inline brusle bych potřebovala pravidelnou kamarádku, samotnou mě to tolik nebaví) :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.