| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konicek, stejne jsem uz tzv neviditelna, tak proc jeste navic sedet dve hodiny u holice kazdych 6 tydnu nebo dva mesice

jediny, co mne zneklidnuje, ze nepracuji v normalni praci, kde by byli lidi od 18 do 70 let (jako jednu dobu, kdyz jsem delala na statnim organu), lidi vsech proporci, vsech barev vlasu, od holek vypadajicich jako modelky ve znackovem obleceni (jiste na za jejich penize) az po sedovlase pani v nadcasovem obleceni a stare chlapy v tesilkach

v nasi kancelari jsou 4 sefove-muzi 50+, dve holky 45+ a zbytek (asi 60 lidi) jsou velmi dobre vypadajici mladi, kteri vesmes maji penize na dobreho kadernika, pekne obleceni a taky maji spoustu casu na chozeni do fitka a opravdu do fitka chodi, nekteri denne...takze esteticky se vymykam uz ted a s sedivymi vlasy se budu vymykat jeste vice :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.