| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak 6 mi staci, ale dokazu spat klidne i 8 a vic~t~ vetsi "problem" (pro me ne, ale normalni deni rezim diky tomu dlouhodobe nemuzu dat) je, ze muj biologicky "den" je delsi o necely dve hodiny, takze i kdyby se nekomu nakrasne podarilo me vecer uspat, kazdej dalsi den budu unavenej o neco pozdej az zas budu spat ve dne~:-D ve dne muzu spat kdykoli, usnu stejne dobre v 8 rano jako v 5 odpoledne, akorat odpoledne z toho mam kulovy, jakmile se setmi, jsem vzhuru. Takze kdyz se podivas na moji spankovou analyzu na iphonu (data nekdy od roku 2019), usinam postupne cim dal pozdeji, pak se to zlomi, jeden den jsem bud uplne vzhuru, nebo spim treba 2 hodiny odpoledne + 2 odpoledne, dalsi den uz usnu neobvykle brzo (tj treva ve 3 v noci~t~) a nasledujicich cca 10 dnu se to zas posouva. Jedinej volnej pruh na krivce je 22-03:00, v tech 22 hodin se probudim, pokud vyjimecne vecer usnu (muj "poledni spanek), coz se stane akorat obcas kdyz se lame krivka. A tak cca 3 rano jsou uplne nejdrivejsi doba, kdy muzu teoreticky vyjimecne usnout (musim bejt predtim tak 24 hodin vzhuru, nebo spat predchozo dby tak 3 hodiny denne. Jinak bez sance usnout pred svitanim). Mezi 22-3 nespim nikdy. Resp. asi trikrat v letech 2019-21, predchazely tomu 3 dny vzhuru a spal jsem asi 14 hodin v kuse~t~ no, a to jsou naposled vic jak dva roky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.