| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle mě je nejlepší něco, čeho ten člověk má třeba dost, ale hodí se a má to rád

Já třeba mám ráda šátky a šály (je jedno, jestli látkové nebo vlněné), tam, i když dostanu každý rok třeba 3, se "to unosí" - každý má jinou velikost, barvu, hodí se k něčemu jinému nebo do jiného počasí... Jen teda s věkem a počtem uvítám spíš kvalitnější než nejlevnější polyester, ale samozřejmě darovanému koni na zuby nehledím...

Od muže vždycky dostanu "další" zlato, "další" kabelku a tak, to taky nevadí, jestli jich máš 5 nebo 25. Ale to samozřejmě nečekám od nikoho jiného.

V rodině si taky dáváme (po předchozí dohodě) pochutiny, o vánoce se to prostě pak "sežere" a je to... Případně různé poukázky. Nebo vlezu do medového obchodu a nakoupím tam, co tam mají x 20 třeba a rozdám to... Nebo někde na vánočních trzích, když mi něco padne do oka...

Nejhorší je to pro mě pro muže, který samozřejmě taky má všechno, nemá problém sám si nakoupit... Tak ve stejné myšlence ode mě vždycky dostane košili(e), kravatu(y), nějaké LPčka (v horším případě CDčka) - kupuju schválně něco, co nedávno vyšlo, abych mu nemusela procházet krabice, co už má a co nemá... No a když nevymyslím nic pořádného, tak holt nějaké vstupenky...

Myslím, že mezi dospělýma už by se to fakt nemělo takhle řešit. Mě dárky děsně štvou, vůbec mě to nebaví. I za kraviny je to spousta peněz, reklamy od října...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.