| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přemýšlím, co mají společného, o čem se baví sami dva. Kromě toho, že on vypráví, kde byl a jaké to bylo a ona vypráví, jaké to byla mezitím doma. Jestli vůbec mají čas na společné zážitky, koníčky...když je zrovna doma. Něco, co by je tmelilo bez ohledu na to, že zrovna spí jinde (a třebas s ženou horolezkyní ve stanu). Nic takového jsem v rozhovoru nezaznamenala.

On když někde zdolává nějaký cestovatelský mezník, tak asi nemá čas stýskat si v duchu po manželce, soustředí se na jiné věci, jiné podněty. Takže to ani není tak "musel jsem někam jet a ty jsi se mnou nemohla, fakt jsi mi tam chyběla!"...

Můj muž měl možnost odjet do Asie v době, kdy já měla doma rok a půl staré batole a byla v sedmém měsíci s druhým. Jel, nenapadlo mě mu to "zakázat", ve spojení jsme nebyli vůbec, ani nevěděl, že mě chtěli předčasně hospitalizovat, že se otvírám (posléze bylo vyvráceno), k čemu by bylo, kdybych mu to tam dala vědět, že. Jenže u něj to nebylo ve stylu "každý rok někam", byla to ojedinělá šance. A pak se zpožděním, když už byl doma, dorazil pohled s vyznáním, jak si váží toho, že mohl jet (on není žádný tlachálek, pusa by mu upadla, než by falešně zalichotil ~:-D, takže to bylo fakt od srdce, mám ten pohled schovanej :-).

Prostě v rozhovoru mi chybí to jeho uznání její práce a jejího podílu na jeho kariéře. Když už se pro to tak rozhodli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.