| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsou spolu přes 20 let a i to dokazuje, že zřejmě mají dost společného. Tohle je z otevřeného příspěvku na fcb, nikoli soukromá konverzace, tak snad nevadí, že to sem vložím: "Moji kamarádi přezdívají občas v zákulisí velkých festivalů mojí ženu “paní Colombovou”, protože ji docela často nechávám samotnou doma. Není to tím, že bych ji chtěl nějak chránit před davy, nebo se za ní dokonce styděl. Naopak. Zatímco já přednášívám, ona se většinou stará o naše děti. Letos spolu slavíme dvacet let a jsme právě na cestě na letiště. Za chvilku asi pozná, že opravdu nebudeme slavit v Ústí nad Orlicí, jak jí už měsíc tvrdošíjně tvrdím, ale někde úplně jinde. A až budeme někde úplně jinde, budeme poprvé v životě přednášet spolu a to o naší společné cestě na Azory, které jsme se zamilovali a nabyli dojmu, že lepší místo pro rodinnou dovolenou neexistuje. Přednáška bude online, můžete být s námi a my se na Vás i Vaše otázky budeme těšit! A já teď jen doufám, že mě zase ženuška úplně nestrčí do kapsy, jak to dokázala v poslední kapitole mojí knihy " - to místo, kam ji unesl byly opravdu Azory, přednáška byla fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.