| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magrato,
já právě nevím, kdo z nás toho má naloženo víc.... momentální situace - já jsem se vrátila z práce o půlnoci (dělám směny), dneska jedu lyžovat - zrovna si s manželem (který vstával a odjel do práce dřív než jsem já vstala) textujeme, co uděláme s večeří - můžu uvařit já, až přijedu z hor, nebo on až přijede z práce - podle toho, kdo prostě přijede dřív. A já mám na starosti hospodářství - večerní krmení, zavírání atd., takže vařit bude asi manžel (včera musel obstarat hospodářství, protože jsem byla v práci - ale v lednici byl guláš z pondělka)... prostě děláme to, co je POTŘEBA. A ta situace se pořád mění... jiná byla, když jsme měli dvě mimina, zase jiná, když děti dorostly do školního věku, jiná, když nám v sedmé třídě skončili v domškole, jiná když jsme v domškole měli středoškoláky - a jiná je teď, když jsou oba na univerzitě v sousedním městě... ale manžel asi nikdy nepral prádlo a já jsem nikdy nesmontovávala nábytek a neřešila věci kolem počítačů... prostě tohle jsou věci, které s radostí přenecháváme tomu druhému :-))
S mý lezením - manžel ty moje horolezce zná, známe se jako rodiny, trávili jsme spolu spoustu času i mimo lezení - oslavy, silvestry, pobyty na horách. I třeba výlety typu že jsme se dělili napříč rodinami - někdo šel lézt, někdo se ráchat k řece s dětmi... akorát na manžela občas koukali divně - když někam přišel jeden chlap, třeba s třema ženskejma a větším počtem dětí :-))) A ne, můj manžel o lezení nestojí, stejně jako o to nestojí většina těch "manželek"....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.