| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte děvčata,
chtěla jsem se zeptat na názor více lidí, tak jsem zvědavá. Partner měl firemní večírek. Což by nebylo až tak nezvykle, jako ani to, že se tam samozřejmě pilo, a že se opil. Ale.. Měli to ve čtvrtek s tím že v pátek chodí do práce a vozi ráno mou dceru do školy.. Samozřejmě tam šel s tím, že se bude snažit přijít co nejdříve.. A ejhle. Šla jsem spát a vzbudila jsem se ve 2 ráno a on nikde - dovolat se neslo, od jeho odchodu žádná zpráva. Tak jsem tak nějak "usnula" znovu a když jsem vstávala ve 4 hodiny do práce, musela jsem připravit dceru na to, že to musíme nějak zvládnout samy. Což se povedlo. Ale až do 9 hodin ráno jsem nemohla partnera sehnat. Ani jeho kolegyně, která byla také na večírku nevěděla, kde je.. v 9.15 mi přišla zpráva na WA v podobě brecicich smajlíků. Obratem jsem mu volala a on jen brečel a brečel, že je někde na hotelu a že se cely pozvracel, a ze si skoro nic nepamatuje, jelikož pili Absinth. Domu dorazil asi až kolem 13 hodiny a relativně dokupy se dal až další den v podvecer. Jasna otrava alkoholem.. Jediné co mi prozatím řekl je "Promin".. Jelikož jsme měli během prázdnin krizi, kdy jsme se i na chvíli rozešli, tak člověk má různé myšlenky. Navíc udělat to já, tak už se s někým někde valím.. Nejsem nějaká hysterka, navíc člověk se o něj i bál, když se mi asi 16 hodin neozve. Ale zajímal by mě právě názor i jiných - chtěli byste vysvětlení ? Měli byste otázky ? Co byste čekali od něj ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.