| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych asi i šla. Co se děje jsem zjistila stejně až doma z internetu, po práci, byla jsem na služebce a poslouchala jsem v autě vlastní zdroj, takže je pravděpodobné, že kdybych měla jít na 19 do divadla, tak bych do té doby ani nevěděla, že se něco děje...

Je fakt, že jsem teda pak doma si zapla ČT24, abych byla v obraze, ale program jsem rozhodně nijak neměnila.

Pro mě to zase nic tak osudového není, takové incidenty se stávají (nemocnice, hospoda v Uh. Brodu...), loni v Bratislavě taky ožralej řidič vjel na zastávku a zabil tam několik studentů, protože to byla zastávka někde u kolejí... Je to tragédie, mrtvých, zraněných i jejich rodin je mi líto, ale že by to nějak změnilo naše životy, to si nemyslím. Magoři byli a budou, stejně jako budou lidi, kteří byli "jen" ve špatnou dobu na špatném místě.

Vždycky někde někdo trpí, umírá..., v tomhle si myslím postoji divadla, "to bychom nemohli hrát nikdy" rozumím.

Stejně tak chápu, že někoho to semlelo víc a že se mu bavit se nechce a do divadla nepůjde. Ale pochopila bych i to, kdyby se divadlo samo rozhodlo nehrát...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.