| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čumčo, ono ve velké míře záleží taky na tom, jestli jde o naučený vzorec nebo přirozený... V tom prvním případě to zafunguje jak píšeš, agresor je vyveden z míry, že jeho vzorec náhle nefunguje, něco je jinak, může se i do budoucna poučit... Ale pokud jde o přirozené jednání, pak na tom ani konfrontace nic nezmění, ten agresor má pocit, že je v právu a konfrontaci považuje za neopodstatněný útok... To dělá má starší sestra, jakmile se jí něco nelíbí, stáhne se a třeba přestane komunikovat, nechce si nic vyříkat, když už nechce být "uražená", zamete to pod koberec a dělá jakoby nic... Se mnou téměř nemluvila několik let a nebylo jak to utnout, než přistoupit na "nic se nestalo", což zase nedělá dobře mně... Přitom šlo o hloupost, kdy si špatně vysvětlila mou poznámku (a ani nešlo o můj "humor", prostě jsem projevila starost o ni), kdyby byla ochotná o tom mluvit, vysvětlily bychom si to, takhle to jen řekla druhé sestře (po pár měsících), jinak bych ani netušila, co se děje... ~d~ a teď mezi námi vládne křehké příměří, kdy si dávám pozor na pusu, hlídám, aby nedošlo na žádné nevhodné téma - je to náročné, ale mám ji ráda a potřebuju, aby věděla, že tu jsem pro ni, kdyby něco...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.