| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

naše vánoce byly letos divné, ani nevnímám vánoční atmosféru. Vve čtvrtek byl ještě chlap přebrat byt , já jsem v práci byla až do pátku večera, v sobotu jsme dělali veškeré přípravy- salát, stromek atd. Letos nic nestíhám- shánění bytu, nemoc atd. tak jsem ještě v pátek balila poslední dárky , v neděli jsem měla jen dělat polévku, no jak bylo vše zajištěné, tak jsme zapomněli na zeleninu- měla jsem za to, že v mrazáku je a ne, tak jsem ještě dopoledne šla do Lidlu - to už se mi dlouho nestalo abych na štědrý den musela do obchodu. Večer byl v pohodě- s dárky byli všichni spokojeni, i když jich letos bylo méně- poplatky za nové bydlení byly dost vysoké. Pondělí odpoledne jsme byli u našich, v úterý u tchýně, no a pak jen balíme, přebíráme věci co se nechá a co se vyhodí nebo prodá a převážíme do bytu, nebo dávám na místní prodejní skupinu. Už jsme vybrali a sehnali koberce, včera je chlapi dovezli a položili ,dnes objednali jídelní stůl a komodu- náš se do nové kuchyně nevejde. Jinak městem už informace o našem odchodu postupně jde- je vtipné sledovat reakce a dotazy, někteří nechápou, většina nás ale chápe a nediví se- ono tady to jde dost z kopce se vším-práce, platy, doktoři atd. Chlapova šéfová se začíná mstít za to že si dovolil dát výpověď a tak vymýšlí nesmysly kolem bytu. Tak jen jeden dotaz- jak je to dnes když končíte s odběrem elektřiny- za jakých podmínek se i demontují hodiny? Kdysi bylo že pokud nešlo o převod hned -tj že si elektriku v bytě přepsal na sebe nový nájemce a jen se opsaly stavy, tak ČEZ nechal hodiny demontovat, ale nevím jak je to dnes. Vůbec nevíme jestli půjde hned někdo po nás a k čemu všemu bude ředitelka chtít ještě zpětně povolení, tak demontáž po ukončení by byla pro nás ideální . Jedná se o služební byt

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.