| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed, každý z nás si na svět přinese uzlík plný faktorů, které určují kdo z nás bude... Výchova a prostředí pak může ten základ nějak formovat, něco potlačit, něco zvýraznit, něco se naučíme kompenzovat, ale ten základ, to gró, to prostě v nás zůstane...
Nevím, jak moc jsem z běžného vzorku populace, když to tu čtu, tak možná i jo, ale v rodině máme slušnou sbírku různě vyšinutých jedinců ~d~ míchá se to v nás, asi si podvědomě hledáme "narušené" partnery a přivádíme na svět další vyšinuté jedince...
Když se podívám detailně na své předky, vidím tam více či méně úspěšný boj se sebou samým... Vidím třeba neskutečný posun u svého táty, kdyby mi někdo v mých 16 řekl, jak pohodový vztah budeme mít, považovala bych ho za hlupáka...
I já sama teprve s věkem dokázala postupně přehodnocovat vztahy v naší rodině, musela jsem asi něco odžít, museli jsme společně projít nějakou tou cestou... Ve vztahu k dětem se snažím především budovat jejich sebepřijetí, a "modlím se" a doufám, že jejich boj bude čím dál snazší a třeba se ta vyšinutost časem úplně smaže a vytratí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.