| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, tak ono totiž... myslím, že o tom mluvil někde Honzák? - některá povolání určité patologické psychické rysy buď krejou pod určitými heroickými výkony pro to povolání žádoucími, nebo dokonce je někdy i přímo vyžadujou, takže ono se to v povolání klidně může nepoznat, zvlášť, když jde o povolání pestřžní a pak se to spojí s obecnými předsudky o tom, že "divný věci v rodinách se dějou jen sociálně divnejm".. u mě si v dětství nevšiml zvenčí skoro nikdo. Všimla si rodina mé nejbližší kamarádky - řekli mi to před několika lety, že tušili, že je u nás něco blbě, ale nemohli s tím moc dělat, tak se aspoň snažili mě hodně brát k nim domů ~s~

A mimochodem, moje matka myslím v rámci své profese byla velmi často prospěšná, a nemám potřebu jí to upírat. To, že někdo páchá něco hnusnýho někde, prostě neznamená, že to páchá všude. A zvlášť ten, kdo elmi dbá na to, co a jak vypadá "před lidma", tak tam, kde je na to vidět, je mnohem obezřetnější v činech, které můžou nechat nějaké divné skvrny. A "dojem" lehko zažene zpochybněním toho, kdo o "dojmu" zapochybuje :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.