| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko jo, to je taky jedna z dalších věcí kterých jsem si všimla, že všichni chtějí mít takzvaně “volné ruce.”
Hrozně to okecávají tím že jsou free a nepotřebujou plánovat a proč to ti ostatní tak hrotí. Ale už jim vůbec asi nedochází, že když se někam jede třeba ve skupině, tak je problém na poslední chvíli koupit 15 vstupenek nebo sehnat stůl pro 15 lidí v době oběda…
A když pak organizátor řekne -dobře ,nikam se nejede , nikdo se neozval,a já si vyrazím na vlastní triko, tak To pak nejvíc vadí zrovna těmhle free lidem..
Ale v těch skupinách mi to asi vadí pořád míň než v tý soukromy komunikaci.. Tam absolutně nechápu že má někdo problém odpovědět chci nechci jo ne nebo se na něčem domluvit. Rozumím tomu že Nemůže odpovídat hned ale třeba ten den určitě to zvládne každej

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.